Liste over alle efterårets arrangementer

Herunder finder du listen over alle Syng, spis og snak-arrangementer i efteråret 2021.

Egå Ungdoms-Højskole 30-08-2021
Brandbjerg Højskole 31-08-2021
Sæby Friskole 31-08-2021
Brejninggaard Efterskole 02-09-2021
Viborg Idrætshøjskole 08-09-2021
Skibelund Gymnastik- & Idrætsefterskole 09-09-2021
Suhrs Højskole 14-09-2021
Gram Højskole 14-09-2021
Vejle Idrætshøjskole 14-09-2021
Dejbjerglund Efterskole 21-09-2021
Rønde Højskole 21-09-2021
Scenekunsthøjskolen Snoghøj  23-09-2021
Højskolen Skærgården 23-09-2021
Jyderup Højskole 25-09-2021
Stepping Friskole 28-09-2021
Hobro Friskole 29-09-2021
VerdensBørn Grundskole 01-10-2021
Regnbueskolen 03-10-2021
Bornholms Højskole 03-10-2021
Grejs Friskole  05-10-2021
Den Rytmiske Højskole 05-10-2021
BGI Akademiet 06-10-2021
Aarhus Efterskole 06-10-2021
Efterskolen Smededal 07-10-2021
Idrætshøjskolen Bosei 09-10-2021
Sundeved Efterskole 10-10-2021
Ladelund Efterskole 11-10-2021
Idrætshøjskolen i Sønderborg 12-10-2021
Skanderup Efterskole 12-10-2021
Uldum Højskole 13-10-2021
Vestjyllands Højskole 13-10-2021
Musikefterskolen i Humble 13-10-2021
Højskolen Skærgården 14-10-2021
Holstebro Friskole 14-10-2021
Vejle Idrætshøjskole 18-10-2021
Egmont Højskolen 20-10-2021
Liselund Højskole 24-10-2021
Nordfyns Højskole 24-10-2021
Ryslinge Højskole 25-10-2021
Rødding Højskole 26-10-2021
Gymnastikhøjskolen i Ollerup 27-10-2021
Vrå Højskole 27-10-2021
Idrætshøjskolen Aarhus 31-10-2021
Holstebro Friskole 01-11-2021
Rønde Højskole 02-11-2021
Sæby Friskole 03-11-2021
Boddum-Udby Friskole 04-11-2021
Idrætshøjskolen i Sønderborg 04-11-2021
Frijsenborg Efterskole 09-11-2021
Gerlev Idrætshøjskole 09-11-2021
Hestlund Efterskole 09-11-2021
Stepping Friskole 09-11-2021
Ryslinge Højskole 10-11-2021
Livsstilshøjskolen Gudum 14-11-2021
Kalø Højskole 16-11-2021
Nørgaards Højskole 18-11-2021
Liselund Højskole 21-11-2021
Ladelund Efterskole 22-11-2021
Gymnastikhøjskolen i Ollerup 23-11-2021
Hestlund Efterskole 23-11-2021
Uldum Højskole 23-11-2021
Egå Ungdoms-Højskole 23-11-2021
BGI Akademiet 24-11-2021
Gram Højskole 24-11-2021
Vrå Højskole 24-11-2021
Grejs Friskole  24-11-2021
Regnbueskolen 26-11-2021
Vestjyllands Højskole 26-11-2021
Hobro Friskole 28-11-2021
Skibelund Gymnastik- & Idrætsefterskole 30-11-2021
Brandbjerg Højskole 30-11-2021
Egmont Højskolen 01-12-2021
Viborg Idrætshøjskole 01-12-2021
VerdensBørn Grundskole 01-12-2021
Jyderup Højskole 02-12-2021
Scenekunsthøjskolen Snoghøj  02-12-2021
Suhrs Højskole 02-12-2021
Sundeved Efterskole 05-12-2021
Dejbjerglund Efterskole 07-12-2021
Den Rytmiske Højskole 07-12-2021
Skanderup Efterskole 08-12-2021
Musikefterskolen i Humble 08-12-2021
Aarhus Efterskole 09-12-2021
Bornholms Højskole 12-12-2021
Nordfyns Højskole 12-12-2021
Idrætshøjskolen Bosei 15-12-2021
Boddum-Udby Friskole 16-12-2021
Efterskolen Smededal 17-12-2021
Frijsenborg Efterskole 17-12-2021